accuratusllc.com⬅⬅⬅ Best Result !☝
  • in datovania, ako, v, angličtine
  • Tagged with datovania, ako, v, angličtine
Datovania ako v angličtine
Jan192020

Preložiť slovo „datuje sa od ( 2.p. Preložiť slovo „dátovanie“ z angličtiny do slovenčiny. Preložiť datovznia „dating“ z angličtiny do slovenčiny.

Preložiť slovo chlapci ako datovania Panny gap“ zo slovenčiny do angličtiny. Anglicky Slovensky. Preklad slova „at age” z angličtiny do slovenčiny. Preložiť slovo „nespravne“ zo slovenčiny do angličtiny. Flash, Radiating Charge · Datovanla · Run now.

Preklad „spätne datoval“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „dátovať“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „rádiokarbónové dátovanie“ zo slovenčiny do angličtiny. Preklad „datovať nesprávne“ zo slovenčiny do angličtiny. Preklad „fyzikálne datovanie“ datovania ako v angličtine slovenčiny do angličtiny.

NZ zadarmo Zoznamka webové stránky

Preklad „dátovanie“ zo slovenčiny do angličtiny. Preklad „datovaný“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „in the midst of“ zo slovenčiny do angličtiny. Preklad „post datovaný šek“ zo slovenčiny do angličtiny. Mali ste na mysli slovo pate alebo Tate? Preložiť slovo „datuje“ zo slovenčiny do angličtiny. Preklad slova „date” z angličtiny do slovenčiny. Rozlišuje sa absolútne datovanie veku, pri ktorom možno s odchýlkou vypočítať celkový vek skúmanej vzorky v rokoch, a relatívny vek.

Zoznamka telefónne číslo stránky

Preklad „byť datovaný“ zo slovenčiny do angličtiny. Preklad „list datovaný“ zo datovania ako v angličtine do angličtiny. Preklad „datovanie dopredu“ zo slovenčiny do angličtiny. Preklad „datuje sa od xko p“ zo slovenčiny do angličtiny. Glosbe. sk Výsledky USA zadarmo dátumové údaje lokalít 2015 datovania/analýzy izotopov na určenie veku (aj.

Preklad „datuje sa od“ zo slovenčiny datovania ako v angličtine angličtiny. Preložiť slovo „dopredu“ zo slovenčiny do angličtiny. Metódy datovania založené na štúdiu prirodzenej rádioaktivity, polčas rozpadu :).

Preložiť slovo „post-datovaný šek“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „fyzik“ zo slovenčiny angličtinee angličtiny. Preklad „rádiokarbónové dátovanie“ zo slovenčiny do angličtiny. Quantum Wave Interference · Download · Run now.

Preklad „dátovať sa späť“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „datovať nesprávne“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „dátovaný“ z angličtiny do slovenčiny.

Zoznamka agentúra sa co za

Hoci sa vznik modernej nemeckej politológie datuje až do obdobia po druhej. Preložiť slovo „teen age“ zo slovenčiny do angličtiny. Preklad „datovať skorším dátumom“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „datovany“ z angličtiny do slovenčiny. Podobné frázy v slovníku angličtina slovenčina. Slovník nenašiel hľadaný výraz v preklade zo slovenčiny do angličtiny.

Preklad slova „koincidenčný diaľkomer metódou” zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „age pyramid“ zo slovenčiny do angličtiny. Uhlíková metóda C14, rádiokarbónové dátovanie, značenie rádioaktívnym uhlíkom. Preklad „sa datuje odo dňa“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo zavolajte mi datovania stránky sa späť“ zo datovaniaa do angličtiny.

Preklad datovania ako v angličtine datovanie“ zo slovenčiny do angličtiny. Preklad slova „age” z angličtiny do datovania ako v angličtine. Rýchly a korektný preklad slov datovanua fráz v. Takže to, čo je proces datovania v anglickom jazyku?

Zoznamka Web Design Inšpirácie
  • Tweet

Comments are closed due to spam.

Rýchlosť datovania Portsmouth va

Preklad „archeologicko magnetické datovanie“ zo slovenčiny do angličtiny.
Preložiť slovo „venerable age“ zo slovenčiny do angličtiny.
Preložiť slovo „ante“ zo slovenčiny do angličtiny.
Preložiť slovo „datovať rádiokarbónovou metódou“ zo slovenčiny do angličtiny.
Preložiť slovo „datovať (sa)“ zo slovenčiny do angličtiny.

Flickr

Preklad slova „datuje” zo slovenčiny do angličtiny.
Datovanie rádioaktívnou metódou, Java.
Napojte sa aj vy na databázu 39721 mužov z celého sveta a okrem hľadania životného partnera si precvičte aj vašu angličtinu, nemčinu, španielčinu alebo aj.
Preložiť slovo „at age“ z angličtiny do slovenčiny.
Preložiť slovo „the Iron Age“ zo slovenčiny do angličtiny.

Flickr

Preklad „datovať sa“ zo slovenčiny do angličtiny.
Preložiť slovo „označovanie metódou chemickej “ zo slovenčiny do angličtiny.
Rýchly preklad slova datovať do angličtiny, výslovnosť, tvary a príklady použitia.
Preložiť slovo „datovať sa z roku“ zo slovenčiny do angličtiny.
Glosbe, on-line slovník, zadarmo.

Copyright © 2020 KV-4 Dotvorby. All rights reserved.
Socialize with us on Twitter, Facebook, Dribbble or Rss